Завдяки субсидії українці будуть платити менше за ЖКГ, ніж торік, - Прем'єр-міністр

Наступним кроком стане монетизація субсидій, Уряд готує рішення щодо впровадження такої системи.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на селекторній нараді з керівниками місцевих органів виконавчої влади з питань соціального захисту населення для обговорення питання житлових субсидій у понеділок.

За його словами, "Наступний етап - монетизація субсидій, монетизація економії субсидій. Якщо люди будуть споживати і економити, усю економію ми маємо перераховувати цим людям коштами. Ми до цього сьогодні готуємося. Ми наведемо порядок у соціальній сфері, ми не повернемося більше ніколи до того, щоб дотуватитеплокомуненерго, водоканали, - наголосив Прем’єр-міністр. - Ми перестанемо дотувати тих, хто заробляв шалені кошти, мільярди, і кожну копійку передамо українським громадянам".