До уваги підприємців!

Повідомляємо, що рішенням Вараської міської ради від 14 травня 2020 року № 1761 «Про встановлення ставок єдиного податку на період дії карантину та внесення змін до рішення міської ради від 03.04.2020 року № 1703 «Про затвердження Положення про єдиний податок»  тимчасово, з 12.03.2020 року, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України, з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID – 19), для фізичних осіб – підприємців встановлено ставки єдиного податку:

для першої групи платників єдиного податку 0 відсотків розміру прожиткового мінімуму;

для другої групи платників єдиного податку 0 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.