Прозорі закупівлі – економія бюджетних коштів

За підсумками впровадження електронної системи державних закупівель ProZorro розпорядники коштів виконавчого комітету Кузнецовської міської ради та комунальними підприємствами міста, за січень-серпень 2016 року була отримана економія у розмірі 1 011 755 гривень бюджетних коштів.

Всі закупівлі, які проводяться за бюджетні гроші простежуються в режимі реального часу. Для участі в торгах немає необхідності збирати величезну кількість документів в паперовому вигляді, їх подає тільки компанія-переможець при укладанні договору. Отже, переваги очевидні - для бюджету і для підприємців. Підприємці міста завдяки роботі у системі електронних закупівель «ProZorro» також матимуть ряд переваг прозорим правилам: рівні умови участі для усіх постачальників, простий доступ до держзакупівель, так як реєстрація участі у торгах онлайн проходить без надання пакету документів, а це економія часу та коштів для кожного підприємця; дослідження ринку, вивчення конкурентів.