Відкрито дитяче реабілітаційне відділення у Всеукраїнському центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

Із метою покращення умов для забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами в Державній реабілітаційній установі "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю" Міністерства соціальної політики України (далі – Центр), яка розташована в селі Лютіж, Київської області, відкривається дитяче реабілітаційне відділення (далі - Відділення).

Відділення оснащене роботизованим комплексом для локомоторної терапії дітей з інвалідністю віком від 3-х років з ураженнями опорно-рухового апарату та центральної нервової системи.

Для отримання послуг у Відділенні необхідно подати до управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради такі документи:

  • заяву про надання послуг із комплексної реабілітації (абілітації);
  • індивідуальну програму реабілітації видану ЛКК лікувально-профілактичного закладу;
  • виписку з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма 027/о);
  • свідоцтво про народження дитини або паспорт громадянина України, що посвідчує особу дитини;
  • паспорт громадянина України, що посвідчує особу одного з батьків дитини, супроводжуючої особи або її законного представника;
  • документ з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків дитини, одного з її батьків (законного представника), супроводжуючої особи;
  • документ, який підтверджує статус дитини-сироти / дитини, позбавленої батьківського піклування (для дитини-сироти / дитини, позбавленої батьківського піклування).

Прийом документів у Центрі здійснюється протягом року.

За більш детальною інформацією про Центр переходьте за посиланням: https://complexrehab.center

За додатковою інформацією просимо звертатися в управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради за адресою: мкр-н Будівельників, гурт. 1, каб. №5. Телефон для довідок (03636) 2-44-80.

Лютіж