Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки військовослужбовців переформовано

Структуру територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (колишні військові комісаріати) приведено у відповідність до нового адміністративно-територіального устрою України.

Вараський міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (м.Вараш), Володимирецький об’єднаний районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (смт.Володимирець), Зарічненський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (смт.Зарічне) переформатовано у Вараський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Вараський РТЦК та СП дислокується у м.Вараш (мікрорайон Перемоги, будинок 23, 2 поверх), його відділи розміщуються смт.Володимирець - 1 відділ, смт.Зарічне - 2 відділ.