• Офіційна інформація

Інформація про намір здійснити зміну тарифів на послугу постачання теплової енергії та послугу постачання гарячої води

На виконання законодавчих та нормативних актів України Комунальне підприємство "Вараштепловодоканал" Вараської міської ради повідомляє споживачів комунальних послуг про намір зміни тарифи з 01.10.2021 року на послуги:

з послуги постачання теплової енергії:
– діючий тариф – 208,80 грн/Гкал з ПДВ;
– плановий тариф – 223,74 грн/Гкал з ПДВ;

з послуги постачання гарячої води для споживачів багатоквартирних будинків за індивідуальним договором та договором із колективним споживачем:
– діючий тариф – 40,75 грн/м3 з ПДВ;
– плановий тариф – 42,83 грн/м3 з ПДВ;

з послуги постачання гарячої води для споживачів м.Вараш, крім багатоквартирних будинків за індивідуальним договором та договором із колективним споживачем:
– діючий тариф – 42,11 грн/м3 з ПДВ;
– плановий тариф – 43,98 грн/м3 з ПДВ;

Основними чинниками зміни тарифів є:

1. Збільшення ціни на теплову енергію, яку підприємство купує у ВП "Рівненська АЕС" для надання послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються в термін до 30.08.2021 року в письмовій формі або на електронну адресу підприємства kuzn_mkp@ukr.net

Розрахунок тарифу на теплову енергію