Інформація про намір здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

На виконання Наказу №130 від 05.06.2018р. Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України "Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності", Комунальне підприємство "Вараштепловодоканал" Вараської міської ради повідомляє про намір зміни тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення з 01.01.2022 року.

Планові тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення:
- централізоване водопостачання для всіх категорій споживачів міста – 27,56 грн./м3 з ПДВ;
- централізоване водовідведення для населення, інших споживачів та бюджетних організацій – 23,45 грн./м3 з ПДВ;
- централізоване водовідведення для суб’єктів господарювання у сфері централізованого водовідведення (ВП "РАЕС") – 12,38 грн./м3 з ПДВ;

Основними чинниками, що вплинули на зміну тарифів є:
1. Зменшення планових обсягів по водопостачанні та водовідведенні на 6% та 7% відповідно.
2. Збільшення витрат на оплату праці за рахунок зміни рівня прожиткового мінімуму у грудні 2021 році, а також за рахунок дотримання всіх норм та гарантій, передбачених Галузевою угодою між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Об’єднанням організацій роботодавців "Всеукраїнська конфедерація роботодавців житлово-комунальної галузі України та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення 2021-2024 роки".
3. Збільшення витрати на сплату єдиного соціального внеску у розмірі 22% від загальної суми витрат на оплату праці.
4. Зростання вартості паливо-мастильних матеріалів, матеріальних витрат, зростання витрат, пов’язаних із сплатою податків та інші чинники, які не залежать від діяльності підприємства.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються в термін до 03.09.2021 року в письмовій формі або на електронну адресу підприємства kuzn_mkp@ukr.net

Структура тарифу на централізоване водопостачання та Структура тарифів на послугу з централізованого водовідведення для споживачів, які є суб`єктами (не є суб`єктами) господарювання у сфері централізованого водопостачання та або централізованого водовідведення