• Офіційна інформація

Прес-реліз Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області із 17.10.2016 по 23.10.2016

За минулий тиждень до Варашського відділу поліції надійшло 69 заяв та повідомлень, із яких 11 кваліфіковано як кримінальні правопорушення.

Із них:

- тілесні ушкодження – 11;

- крадіжки  – 4;

- шахрайства – 3;

- грабіж – 1;

- ухилення від виконання рішення суду – 2;

- добровільна здача зброї – 3;

- порушення Правил дорожнього руху – 5;

- дорожньо-транспортні пригоди (без потерпілих) – 2;

- злочини в сфері незаконного обігу наркотичних засобів – 1;

- інші події (порушення публічного порядку, бійки, насильство у сім’ї,  розпивання спиртних напоїв у заборонених місцях, торгівля у невстановленому місці, втрата майна і т.п.) – 43.

Детальніше про деякі з них:

22 жовтня близько 11 год. 40-річна жителька Вараша звернулася до поліції із повідомленням, що напередодні близько 22 год. її 18-річна донька пішла з дому та не повернулась.

Завдяки проведеним розшуковим заходам поліцейські по обіді того ж дня занйшли дівчину, коли та прогулювалась містом. Як вона пояснила, причина залишення домівки - сварка із матір’ю, що відбулась напередодні.

22 жовтня 35-річний місцевий мешканець звернувся до поліції із заявою, що до нього зателефонував невідомий громадяний з невизначеного номеру телефону та повідомив, що його син знаходиться в лікарні і йому терміново необхідні кошти в сумі 5000 грн. Будучи поінформованим про випадки «телефонного шахрайства», чоловік гроші не перерахував, про спробу шахрайства повідомив до поліції.

Того ж дня залишила без «заробітку» шахраїв 40-річна місцева жителька, яка в телефонній розмові відмовилась надавати псевдопрацівнику одного із банків інформацію щодо її банківської картки, та звернулась з повідомленням про спробу шахрайства  до поліції.

Правоохоронці вчергове просять не намагатися «владнати» проблеми в телефонній розмові із невідомими абонентами, навіть якщо вони називаються працівниками банків, медичних установ, тощо. Нікому не надавайте реквізити своїх карток чи банківських рахунків. Будьте обачними та пильними.

Варашський відділ поліції ГУНП

в Рівненській області