• Офіційна інформація

Прес-реліз Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області із 31.10.2016 по 06.11.2016

За минулий тиждень до Варашського відділу поліції надійшло 60 заяв та повідомлень, із яких 12 кваліфіковано як кримінальні правопорушення. Серед них:

- тілесні ушкодження – 5;

- крадіжки  – 3;

- грабіж – 1;

- шахрайство – 1;

- порушення Правил дорожнього руху – 7;

- дорожньо-транспортні пригоди (без потерпілих) – 3;

- злочини у сфері незаконного обігу наркотичних засобів – 3;

- інші події (порушення публічного порядку, бійки, насильство у сім’ї,  розпивання спиртних напоїв у заборонених місцях, торгівля у невстановленому місці, втрата майна і т.п.) – 37.

Детальніше про деякі з них :

31 жовтня близько 20 год. до Варашського відділу поліції надійшло повідомлення 38-річної жительки м.Вараш, що годиною раніше пішов з дому її 14-річний син, який повідомив молодшого брата, що додому більше не повернеться. Наступного ранку місцезнаходження хлопця було встановлено. Правоохоронцям він пояснив, що має неприязні стосунки із матір’ю та вітчимом. Напередодні без дозволу грався мобільним телефоном вітчима, за що матір його насварила та пообіцяла повідомити вітчима. Злякавшись покарання, хлопець пішов з дому та протягом ночі ходив вулицями, ненаважуючись повернутись додому.

З матір’ю та неповнолітнім поліцейські провели профілактичну розяснювальну бесіду з метою недопущення подібних ситуацій в майбутньому. Окрім цього, щодо матері за ухилення від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітньої дитини, правоохоронці склали протокол про адміністративне правопорушення за  частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та на неї накладено адміністративне стягнення - штраф у розмірі 51 грн.

05 листопада в обідню пору до поліції надійшло повідомлення 42-річного місцевого мешканця, що по вул.Станційна м.Вараш сталася дорожньо-транспортна пригода за участю двох автомобілів.

Групою патрульної поліції на місці події було встановлено, що 40-річна жителька Вараша, керуючи автомобілем «Hyundai SANTA FE», не вибрала безпечної швидкості, не врахувала дорожню обстановку, не дотрималась безпечного інтервалу та допустила зіткнення із припаркованим "Volkswagen Caddy", спричинивши його пошкодження.

За порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, щодо жінки правоохоронці склали протокол про адміністративне правопорушення, передбачене статтею 124 КупАП.

Варашський відділ поліції ГУНП

в Рівненській області