Щодо ставок ставок єдиного податку для підприємців 1 та 2 груп платників податків

На виконання рішення Координаційної ради з питань розвитку підприємництва при міському голові, засідання якої відбулося 25 січня 2022 року, а також за дорученням міського голови м.Вараш Олександра Мензула, Управління правового забезпечення виконавчого комітету Вараської міської ради спрямувало лист вих.№1510-3110-37-111-05 до Вараської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Рівненській області щодо ставок єдиного податку для підприємців 1 та 2 груп платників податків, які діяли упродовж 2021 року.

ztv7340 page 001 1

ztv7340 page 002

У відповідь надійшов лист за вх.№3110-23-135-04 за підписом начальника Вараського відділу податків і зборів із фізичних осіб та проведення камеральних перевірок податкової звітності управління податкового адміністрування фізичних осіб Наталії Бондаренко.

taxes page 001

taxes page 002

Також відмітимо, що відповідно до п.52.1. ст.52 Податкового кодексу України за зверненням платників податків у паперовій або електронній формі контролюючий орган, визначений підпунктом 41.1.1 пункту 41.1 статті 41 цього Кодексу, надає їм безоплатно індивідуальні податкові консультації з питань практичного застосування окремих норм податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на такий контролюючий орган, протягом 25 календарних днів, що настають за днем отримання такого звернення даним контролюючим органом.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!