78 заяв та повідомлень надійшло до поліції

За минулий тиждень до Варашського відділу поліції надійшло 78 заяв та повідомлень, із яких 14 кваліфіковано як кримінальні правопорушення. Серед них:

- тілесні ушкодження – 1;

- крадіжки  – 6;

- грабежі – 7;

- шахрайства – 4;

- дорожньо-транспортні пригоди: 8, із них із потерпілими – 2;

- незаконне поводження зі зброєю – 1;

- інші події (порушення публічного порядку, бійки, насильство у сім’ї,  розпивання спиртних напоїв у заборонених місцях, втрата майна і т.п.) – 52.

Протягом тижня, що минув, в ході оперативно-профілактичного відпрацювання міста працівники дорожнього нагляду Варашського ВП виявили 8 порушень правил дорожнього руху, з яких :

- 4 керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів, -  за статтею 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення;

- 2 керування транспортними засобами особами в стані алкогольного сп’яніння, за частиною 1 статті 130 КупАП;

- 1 порушення правил дорожнього руху пішоходами за частиною 1 статті 127 КУпАП;

- 1 порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, за статтею 124 КупАП.

Та дещо детальніше про вказані правопорушення:

11 листопада близько 16-ї години по вулиці Рівненській у Вараші був виявлений 43-річний водій автомобіля «Renault», який керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, порушуючи правила користування зовнішніми освітлювальними приладами. Від проходження огляду на стан алкогольногосп’яніння водій відмовився. В звязку з цим щодо нього винесено постанову за частиною 2 статті 122 КупАП (порушення правил користування зовнішніми освітлювальними приладами) та накладено штраф у розмірі 850 грн., за керування у стані алкогольного спяніння та відмову від проходження огляду у втановленому порядку - складено протокол за частиною 1 статті 130 КупАП. Протокол направлений на розгляд до суду.

13 листопада близько 11 години до Варашського відділу поліції надійшло повідомлення  33–річного місцевого мешканця, що в дворі житлового будинку по мікрорайону Вараш сталася дорожньо-транспортна пригода.

Групою патрульної поліції на місці події було встановлено, що 20-річний житель Вараша, не маючи посвідчення водія, керував автомобілем «BMW». При цьому не вибрав безпечної швидкості, не врахував дорожню обстановку та допустив зіткнення із припаркованим "Volkswagen", спричинивши його пошкодження.

За порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, щодо чоловіка правоохоронці склали протокол про адміністративне правопорушення, передбачене статтею 124 КупАП, який направлений на розгляд до суду. За керування транспортним засобом особою, яка не має права керування, щодо водія винесено постанову за частиною 2 статті 126 КупАП та накладено штраф в розмірі 510 грн.

Варашський відділ поліції ГУНП

в Рівненській області