Бізнес має працювати! Перезапустимо економіку України!

У зв’язку з початком війни РФ проти України, більшість підприємств вимушені евакуювати свої виробництва із зон бойових дій на захід України.

Будь-якому підприємству, яке знаходиться у зоні ризику та активних бойових дій, необхідно надати можливості для продовження роботи в іншому безпечнішому місці, зокрема на території Вараської міської територіальної громади.

Відтак, якщо у власників приміщень та складів наявні можливості та бажання для розміщення евакуйованих підприємств, на умовах оренди, продажу тощо просимо заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/2xcStBjYtN3Pa2Xg9

Отримана інформація буде надана суб’єктам господарювання, які евакуйовуються із зон ведення бойових дій та зон ризику для переміщення (продовження) виробництва або своєї діяльності та збереження робочих місць.

Контактний телефон 067-886-92-08

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!