Телефонна лінія для звернень підприємців із питань ведення бізнесу

Підприємці та представники бізнесу можуть звертатися із проблемних питань щодо ведення бізнесу і торгівлі в умовах воєнного стану за номером телефону 067-886-92-08. Лінія виконавчого комітету Вараської міської ради працюватиме із 8:00 до 18:00 у будні.

Нагадаємо, що нині відбувається збір інформації щодо наявності приміщень та складів для охочих розмістити евакуйовані із зон бойових дій підприємств на умовах оренди чи продажу.

Якщо ви маєте наявні можливості й бажання для розміщення переміщених підприємств просимо заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/2xcStBjYtN3Pa2Xg9

Отримана інформація буде надана суб’єктам господарювання, які евакуйовуються із зон ведення бойових дій та зон ризику для переміщення (продовження) виробництва або своєї діяльності та збереження робочих місць.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!