Умови кредитування у 2022 році банківськими установами Рівненщини аграрних виробників

Пропонуємо ознайомитися із умовами кредитування у 2022 році банківськими установами Рівненської області аграрних виробників.

Нагадаємо, що Постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2022 No274 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р. №28 та від 14 липня 2021 р. №723" передбачено механізм надання фінансової державної підтримки суб’єктам підприємництва – сільськогосподарських товаровиробників для провадження сільськогосподарської діяльності на період воєнного стану та протягом шести місяців після його припинення чи скасування.

Нагадаємо, працює телефонна лінія для підприємців та представників бізнесу, котрі можуть звертатися із проблемних питань щодо ведення бізнесу і торгівлі в умовах воєнного стану за номером телефону 067-886-92-08. Лінія виконавчого комітету Вараської міської ради працює із 8:00 до 18:00 у будні.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!