Інформація щодо проведення заходів призову на строкову військову службу громадян 1995-2004 р.н.

Вараський районний територіальний центр комплектації та соціальної підтримки повідомляє, що заходи призову громадян України на строкову службу продовжуються, але відправка команд молодого поповнення у військові частини призупиняється.

У зв'язку з цим із 30 березня по 19 квітня всім призовникам, які підлягають призову, необхідно з'явитися до призовної дільниці Вараського РТЦК та СП для одержання відстрочки від призову на строкову військову службу.

098 page 002

098 page 003

098 page 004

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!