• Офіційна інформація

Повідомлення про проведення громадського обговорення питання найменування та перейменування вулиць на території Вараської міської територіальної громади

Із метою впорядкування розгляду питань щодо найменування та перейменування мікрорайонів, вулиць, провулків, площ, скверів та інших об'єктів на території Вараської міської територіальної громади, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.12 р. № 989 "Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об'єктам права власності, які належать фізичним особам, імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій", Закону України "Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій", статті 7 Закону України "Про географічні назви" виконавчий комітет Вараської міської ради інформує про проведення громадського обговорення питання найменування та перейменування вулиць, що попадають під дію Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки" та у зв’язку з процесом дерадянізації на території Вараської міської територіальної громади запропоновано:

перейменувати

• вулицю Курчатова у м.Вараш;
  • вулиці Гагаріна, 1-го травня в с.Заболоття;
  • вулиці 50-річчя Перемоги, Гагаріна, Першотравнева у с.Стара Рафалівка;
  • вулицю Партизанська в с.Озерці.

найменувати у м.Вараш – вулицю між майданом Незалежності та мікрорайоном Будівельників, вулиці по мікрорайону Перемоги між вулицею Героїв Небесної Сотні та вулицею Соборна, що проходять поряд з будинками 37б, 42 та будинками 49, 51.

Пропозиції щодо перейменування та найменування подаються до 11.07.2022 року в письмовій, усній формі чи електронному вигляді на адресу: м.Вараш, майдан Незалежності 2, 2 поверх, відділ архітектури та містобудування виконавчого комітету Вараської міської ради, тел.0675795880, е-mail: amb@varash-rada.gov.ua, на сторінці Вараської міської ради у facebook з посиланням на онлайн-опитування.

Громадське обговорення відбудеться з 12.07.2022 року по 22.07.2022 року в форматі електронних консультацій.

Відповідальний за проведення громадського обговорення – голова комісії з найменування та перейменування мікрорайонів, вулиць, провулків, площ, скверів та інших об’єктів на території Вараської міської ради – Воскобойник Ігор Сергійович.

Результати громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному сайті Вараської міської ради упродовж 14 днів після закінчення подання пропозицій.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!