Задля безпеки пасажирів правоохоронці перевірятимуть перевізників

До 23 червня на Рівненщині триватиме комплекс цільових превентивних заходів щодо дотримання водіями та перевізниками вимог правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів під умовною назвою "Перевізник".

Із початку року на території області внаслідок дорожньо-транспортних пригод загинуло 59 осіб. До слова, минулоріч ця цифра сягала 39 осіб. Отже, головним завданням є профілактика аварійності під час керування авторанспортними засобами та мінімізація її тяжких наслідків для водіїв та пасажирів.

Під час превентивних заходів працівники Вараського районного відділу поліції приділятимуть особливу увагу дотриманню вимог ПДР при перевезенні пасажирів, технічному стану транспортних засобів, тощо.

Пам’ятайте: безпека на дорозі — безпека для життя!

За інформацією Вараського районного відділу поліції ГУНП в Рівненській області

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!