У Вараській громаді заборонені феєрверки та автомобілі без шумопоглиначів

Згідно з наказом начальника Рівненської обласної військової адміністрації "Про забезпечення виконання заходів правового режиму воєнного стану" №275 від 8 липня 2022 р. на території Рівненської області діє заборона щодо використання та реалізації феєрверків, салютів, піротехнічних засобів.

Громадяни, керівники закладів ресторанного господарства повинні забезпечити виконання вимог цього наказу, дія якого поширюється до припинення або скасування дії правового режиму воєнного стану на всій території України.

Також на території Рівненщини заборонений рух транспортних засобів, що використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів "прямоток" та інші вихлопні системи, де відсутній шумопоглинач.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!