Інформація щодо вивезення побутових відходів у разі надзвичайної/аварійної ситуації

При виникненні надзвичайної/аварійної ситуації виконавці послуг з вивезення побутових відходів (КП «ВТВК» ВМР, КП «УК «ЖКС» ВМР) будуть змінювати маршрути та графік вивозу побутових відходів відповідно до кожної ситуації індивідуально із забезпеченням безпечних шляхів, для зручності та безпеки споживачів, працівників.

Порядок дій при ситуації, яка буде унеможливлювати виїзд автомобілів (сміттєвозів) за затвердженими маршрутами КП «ВТВК» ВМР – в такому випадку послугу із вивезення ТПВ буде надавати КП «УК «ЖКС» ВМР згідно з узгодженими маршрутами, у свою чергу при неможливості виїзду автомобілів КП «УК «ЖКС» ВМР послугу із вивезення побутових відходів буде надавати КП «ВТВК» ВМР.

На випадок неможливості заїзду автомобілів до об’єктів згідно маршрутів, для тимчасового складування твердих побутових відходів споживачами, визначено наступні місця.

Для споживачів КП «ВТВК» ВМР:

• По маршруту №1 та маршруту №3 ( споживачів в районі зупинки Берізка) – визначені місця вздовж лісосмуги КЗ «Парк культури та відпочинку» ВМР;
  • По маршруту №1 та маршруту №3 (для споживачів приватного сектору вул. Курчатова, вул. Нова, вул. Бондаренка, вул. Паркова) – у визначених місцях на території відстійника зливових вод (в даному районі);
  • По маршруту №1 (для споживачів приватного сектору вул. Мислибницька, вул. Поліська, вул. Інженерна, вул. Підгірна, вул. Тиха) – у визначених місцях вздовж лісосмуги за реабілітаційним центром ім. З.А.Матвієнко;
  • По маршруту №2 (для споживачів м-н Перемоги, м-н Ювілейний вул. Т. Боровця) – у визначених місцях в районі недобудованого ліцею №6 та у визначених місцях вздовж лісосмуги за реабілітаційним центром ім. З.А.Матвієнко;
  • По маршруту №3 (для споживачів м-н Перемоги, м-н Ювілейний) – у визначених місцях між ринком Північним та м-н Ювілейний та у визначених місцях в районі недобудованого ліцею №6.
    Для споживачів КП «УК «ЖКС» ВМР:
  • По маршруту в м-ні Вараш – у визначених місцях між ж/буд.30, 32В та ліцеєм №4, у визначених місцях між ж/буд 19 та ж/б 22;
  • По маршруту в м-ні Будівельників – у визначених місцях в районі кафе «Токіо», ж/буд.24/1 та ДНЗ №4, у визначених місцях між ж/буд. 19/1 та 19/4 та підземні контейнера між ж/буд. 8/1 та «Ощадбанком».

Споживачів додатково буде проінформоване про розташування місць збору ТПВ відповідно до ситуації.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!