Інформація про зміну тарифів на послугу постачання теплової енергії та послугу постачання гарячої води

На виконання частини 5 ст.10 Законом України "Про житлово-комунальні послуги", враховуючи рішення Виконавчого комітету №410-РВ-22 від 18.11.2022 року "Про встановлення тарифів для КП "ВТВК" ВМР на послугу постачання теплової енергії та послугу постачання гарячої води" КП "ВТВК" ВМР повідомляє про зміну тарифів на послугу постачання теплової енергії та послугу постачання гарячої води:

• послуга постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів – 257,32 грн/ Гкал з ПДВ;
  • послуга постачання гарячої води для споживачів м.Вараш, крім споживачів багатоквартирних будинків за індивідуальним договором та договором із колективним договором – 50,06 грн/м3 з ПДВ;
  • послуга постачання гарячої води для споживачів багатоквартирних будинків за індивідуальним договором та договором із колективним споживачем – 48,58 грн/м3 з ПДВ.

При цьому, комунальне підприємство "Вараштепловодоканал" Вараської міської ради повідомляє, що протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, з 01.10.2022 підприємство буде застосовувати тарифи на послугу постачання теплової енергії та послугу постачання гарячої води, які встановлені рішенням виконавчого комітету Вараської міської ради від 29.12.2021 року № 420 "Про коригування тарифів для КП "ВТВК" ВМР на послугу постачання теплової енергії та послугу постачання гарячої води з 01.01.2022 року".

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!