Нагадуємо про заборону відвідування лісових масивів під час воєнного стану

Звертаємо увагу мешканців Вараської громади на неухильному дотриманні заборони на відвідування лісів протягом воєнного стану. В країні триває повномасштабна війна, а тому у лісових масивах на вас може чекати небезпека.

Нагадуємо, розпорядженням міського голови м. Вараш Олександром Мензулом від 28 березня 2022 року заборонено відвідування лісів і в'їзд до них транспортних засобів та іншої самохідної техніки, в тому числі гужовим транспортом у період воєнного стану.

Також звертайте увагу на розміщення знаків заборони та табличок мінної небезпеки "Увага, МІНИ!", "DANGER! MINES".

Наголошуємо, що при потребі пересування у вищезазначених територіях, маршрут та можливість пересування (збирання врожаю, вирубка та заготовка лісів тощо) здійснюється з погодження органів місцевого самоврядування та військовими структурами.

Недотримання заходів безпеки на території Вараської громади може призвести до людських жертв!

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!