Про запровадження карантинних заходів у Вараській громаді

У зв’язку із зростанням захворюваності на грип та ГРВІ, з 19 грудня 2022 року у Вараській міській територіальній громаді вводяться карантинні заходи.

Рекомендуємо керівникам підприємств, організацій, установ, малих підприємств та господарських товариств різних форм власності запровадити карантинні заходи :

• обмежити проведення масових заходів в закритих приміщеннях, які пов’язані зі скупченням людей;
  • ввести заходи індивідуального захисту (марлеві пов’язки) працівників закладів торгівлі(ринків, кіосків, супермаркетів, аптек, тощо), громадського харчування, перукарень, банківських установ;
  • забезпечити запровадження у приміщеннях підприємств, установ, організацій , кооперативів, малих підприємств та товариств різних форм власності міста Вараш та населених пунктах Вараської МТГ дотримання санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів(провітрювання, вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів, дотримання оптимального температурного режиму приміщень).

Із протоколом засідання комісії можна ознайомитися за посиланням.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!