Закликаємо взяти участь у зборі коштів для підсилення сил ТрО

Всеукраїнська асоціація громад запрошує приєднатися до ініціативи Фонду "Повернись живим", який збирає кошти для бригад Територіальної оборони.

Cили ТрО сформовані за регіональним принципом – залежно від кількості бригад у області Фонд збирає на кожен регіон від 10,8 млн грн до 32,4 млн грн. До 60-мм та 82-мм мінометів, які вже є на озброєнні у бригад ТрО, Фонд закупить 120-мм міномети, які збільшать дальність вогневого ураження з 4 км до 7,1 км.

Кожна бригада ТрО отримає комплекс, до якого входять:

• Міномети калібру 120-мм – 6 шт
  • Прохідні пікапи – 3 шт
  • Радіостанції Motorola – 14 шт
  • Прилади нічного бачення (ПНБ) – 9 шт
  • Квадрокоптери DJI Mavic 3 + додаткові батареї – 3 шт
  • Starlink – 3 шт
  • Планшети із ГРК "Armor" + карти пам’яті та чохли – 8 шт
  • ДБЖ (1 кВ) – 3 шт
  • Інверторні генератори (1,6 кВ) – 3 шт
  • Біноклі з сіткою та компасом – 3 шт

Докладніше про ініціативу та хід збору можна узнати на сайті Фонду за посиланням: https://savelife.in.ua/tro-333

Завдяки коштам ТрО області будуть підсилені розвідувально-ударними комплексами з єдиною системою забезпечення засобами розвідки, вогневого ураження, зв’язку, мобільності та профільного навчання інструкторами Фонду.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!