Прес-реліз відділу поліції із 05.12.2016 по 11.12.2016

За минулий тиждень до Варашського відділу поліції надійшло 69 заяв та повідомлень.

Із них:

- тілесні ушкодження – 1;

- крадіжки  – 5;

- грабіж – 1;

- шахрайства – 4;

- дорожньо-транспортні пригоди - 4;

- інші події (порушення публічного порядку, бійки, насильство у сім’ї,  розпивання спиртних напоїв у заборонених місцях, втрата майна і т.п.) – 54.

Серед вказаних подій 6 кваліфіковано як кримінальні правопорушення.

Дещо детальніше про деякі з них:

06 грудня близько 16 години до Варашського відділу поліції надійшла заява 39-річної мешканки міста, що невідома особа з її гаманця викрала грошові кошти в сумі 1200 грн. Слічо-оперативна група встановила, що протягом дня жінка в гостях у подруги в компанії своїх знайомих вживала спиртні напої, після чого виявила відсутність грошей у гаманці. З’ясовано, що крадіжку вчинив 38-річний раніше судимий син власниці квартири, який за три дні до вказаної події звільнився з-під варти.

За вказаним фактом розпочато досудове розслідування за статтею 185 Кримінального кодексу України. За вчинену крадіжку чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до п’яти років.

08 грудня близько 18 години до поліції надійшло повідомлення 28-річної місцевої жительки, що в квартирі за місцем проживання її 32-річний чоловік вчиняє сварку. Поліцейські групи реагування патрульної поліції, які прибули за викликом, встановили, що подружжя перебуває у стані алкогольного сп’яніння, і в присутності неповнолітніх дітей ображали один одного нецензурними словами. Під час медичого освідчення на стан алкогольного сп’яніння у приймальному відділенні місцевої лікарні захмелілий чоловік продовжував хуліганські дії, зчинив конфлікт, в ході якого кричав та нецензурно лаявся.

За вчинення дрібного хуліганства та насильства у сім’ї щодо чоловіка складено адміністративні протоколи за статями 173 (дрібне хуліганство) та частиною 1 статті 173-2 (вчинення насильства у сім’ї) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Щодо його дружини складено адміністративний протокол за частиною 1 статті 173-2 КУпАП. Протоколи направлені на розгляд до суду.

Варашський відділ поліції

ГУНП в Рівненській області