Виплату ветеранам війни "до 5 травня" замінено на виплату "до Дня Незалежності"

15 квітня набрав чинності ЗУ "Про внесення змін до деяких законів України щодо разової грошової виплати ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань" №2983-IX від 20 березня 2023 р., який замінює "виплату до 5 травня" на виплату до Дня Незалежності.

Остання так само надаватиметься учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, членам сімей загиблих та особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань.

За аналогією з виплатою до 5 травня, порядок виплати до Дня Незалежності та її розмір визначатиме Кабмін у межах бюджетних призначень, встановлених законом про Державний бюджет України. Наразі ці питання уряд ще не врегулював.

За інформацією Сектору у Рівненській області Міністерства у справах ветеранів

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!