Про виплати за програмою соціальної допомоги для мешканців Вараської громади

У Вараській громаді станом на 01.05.2023 р., відповідно до Програми соціальної допомоги та підтримки мешканців Вараської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, затверджено такі виплати:

• надання одноразової матеріальної допомоги учасникам війни, учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, сім’ям загиблих військовослужбовців, реабілітованим громадянам та членам їх сімей, які були примусово переселені – 250,0 тис.грн на 2023 рік (в розрахунку 500,00 грн на особу);
  • забезпечення санаторно-курортними путівками осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій, учасників війни та членів сімей загиблих військовослужбовців – 112,0 тис. грн на 2023 рік (з розрахунку 14,0 тис. грн на особу);
  • забезпечення прав громадян, які мають на це право на безкоштовний проїзд муніципальним автомобільним транспортом загального користування;
  • надання одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО, учасникам заходів із забезпечення національної безпеки і оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави 3000,00 тис.грн (з розрахунку 5,0 тис.грн на особу);
  • відшкодування витрат на безоплатне поховання військовослужбовців, які були призвані на військову службу до збройних сил України, інших військових формувань України і загинули (померли) під час виконання заходів із забезпечення захисту та оборони суверенітету, територіальної цілісності України, яким не встановлено статус учасника бойових дій – 1230,0 тис.грн на 2023 рік (з розрахунку 12,3 тис. грн на особу).

Окрім того діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (в т.ч. діти військовослужбовців, діти сироти) забезпечуються послугами оздоровлення та відпочинку шляхом компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку через безготівкове перерахування коштів (при виділенні коштів з місцевого бюджету).

За детальною інформацією звертатись до Департаменту соціального захисту та гідності ВК ВМР за адресою: м.Вараш, майдан Незалежності 1 (каб. 105) або за телефоном 3-17-16.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!