• Головна
  • Новини
  • Юнаки 2008-2009 років народження треті на Міжнародному турнірі з міні-футболу в Століні

Юнаки 2008-2009 років народження треті на Міжнародному турнірі з міні-футболу в Століні

19-20 січня, в місті Столін, що розташоване у сусідній з нами Республіці Білорусь, відбувся міжнародний турнір з міні-футболу серед юнаків 2008-2009 років народження, у якому прийняли участь і вихованці нашої спортивної школи на чолі із старшим тренером відділення футболу Мальцем Іваном Григоровичем.

Організаторами даного турніру виступила Дитячо-юнацька спортивна школа м. Столін. У змаганнях були представлені колективи від столичного “Динамо” Мінськ-1 та “Динамо” Мінськ-2, ОСДЮШОР Лунинець, “Рух”-2008 м. Брест, КДЮСШ Володимирець, ДЮСШ Вараш, “Буг-Арсенал” м. Сокаль, “Припять” м. Любешів, ДЮСШ м. Дубровиця та дві команди місцевої спортивної школи.

Наші юнаки здолавши команди СДЮШОР Лунинець 4:0 та КДЮСШ Володимерець 6:1, зігравши в нічию з командою Століна 2:2 та поступившись “Динамо” Мінськ-1 1:5 посіли друге місце у своїй групі і увійшли до четвірки півфіналістів турніру. У грі за вихід в фінал, нажаль, хлопці поступились з рахунком 1:3 одноліткам з “Динамо” Мінськ-2, а у грі за третє місце з Брестом фінальний свисток арбітра, в основний час гри, зафіксував нічию 1:1. В серії післяматчевих пенальті наші вихованці виявилися точнішими і морально сильнішими за своїх суперників та здобули перемогу з рахунком 5:4. У фінальній грі за перше місце, зіграли між собою два колективи із столичного “Динамо”, де в основний час також було зафіксовано нічию 2:2. Отож, доля чемпіонства вирішувалась по пенальті. І тут кращими і влучнішими стали гравці команди “Динамо” Мінськ-1 (4:3 по пенальті). 

Трійка призерів: 

І місце – “Динамо” Мінськ-1, 

ІІ місце – “Динамо” Мінськ-2, 

ІІІ місце – ДЮСШ м. Вараш.

За рішенням організаторів, вихованця нашої спортивної школи, Стрижеуса Юрія, було визнано кращим гравцем турніру.

Вітаємо гравців: Федіну Іллю, Дуляницького Даніїла, Мордаса Артема, Бабецького Євгенія, Коцюка Назара, Федіну Марка, Хшановича Давида, Стрижеуса Юрія, Тригубу Максима, Шолома Владислава, Ігнатюка Станіслава, Патійчука Бориса та їх тренера Мальця Івана Григоровича з призовим місцем на Міжнародних змаганнях!