Чемпіони гирьового спорту

23-24 березня в м. Дубно проходив відкритий чемпіонат Рівненської області з гирьового спорту та Відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України. Загалом в змаганнях взяло участь 112 учасників із 14 областей України, а також гості із сусідньої Польщі. Спортсмени змагалися у двоборстві, довгому циклі, ривку, напівмарафоні і жимі однієї гирі.

В даних змаганнях брали участь і спортсмени нашого міста Васінський Роман та Бовгиря Сергій. Роман виступав у ваговій категорії до 87 кг, у вправі двоборства виборов І місце, у вправі довгий цикл – ІІ місце та командній естафеті ІІІ місце. Сергій виступав у ваговій категорії + 87 кг у вправі напівмарафон протягом 30 хвилин з результатом 560 раз виборов І місце. Також наші спортсмени виступали і в складі збірної команди області.

В Загальнокомандному заліку перемогу святкувала команда Львівської області, на другому місці команда Рівненської області, третіми були Тернопільські гирьовики.