Досягнення вараських спортсменів

4-7 квітня в смт.Слобожанське Дніпропетровської області проходив Чемпіонат України з кікбоксингу серед юнаків та дівчат. В даному чемпіонаті приймали участь і спортсмени нашого міста. За результатами змагань юні кікбоксери вибороли такі місця:

-  Литвин Катерина, в/к 46 кг, лайт контакт 2 місце,  фул контакт 2 місце;

- Полюхович Максим, в/к 42 кг, фул контакт 2 місце, лайт 5 місце;

- Отченко Даниїл, в/к 52 кг, фул контакт 2-ге місце, лайт 5 - те місце;

- Ткач Роман в/к 61 кг - фул -конткт 3-те місце, в/к 63 кг, лайт контакт 9 місце;

- Губеня Радіон, в/к 61 кг, фул контакт - 2 місце, в/к 63 кг, лайт контакт - 3 місце.

12-13 квітня відбувся чемпіонат міста Рівного з греко-римської боротьби серед юнаків. В даному чемпіонаті брало участь 235 борців. Вдало виступили вихованці нашого міста:

- Іллюк Максим виборов - 3 місце,

- Шевчук Юрій - 2 місце,

- Якубишин Григорій - 1 місце та здобув право приймати участь в чемпіонаті України 17 квітня в м.Харків.

09-14 квітня в м.Славутич, що на Київщині, відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 13 років та 28 Всеукраїнський відкритий турнір пам’яті «Героїв Чорнобиля» з важкої атлетики. Загальна кількість учасників даних заходів більше триста чоловік.

Збірну команду нашого міста на даних змаганнях представляли учні КДЮСШ відділення важкої атлетики та пауерліфтингу. За результатами змагань наші юні важкоатлети вибороли такі місця:

- Байкалова Анна - 2 місце;

- Луканіна Поліна - 2 місце;

- Герасимчук Микита - 4 місце;

- Талах Володимир - 5 місце;

- Якубишин Захар - 7 місце;

- Герасимчук Назар - 8 місце;

-  Гузоватий Ярослав - 11 місце.

Готували до змагань спортсменів тренери: Якубишин Сергій, Шинкар Руслан та Луканіна Мирослава.

Збірна команда висловлює щиру подяку виконавчому комітету Вараської міської ради за допомогу в участі в даному чемпіонаті.