Перемога в обласному конкурсі проєктів «Громада мрії»

20 жовтня 2019 року в рамках проведення Міжнародного кінофестивалю «Місто Мрії» у кінотеатрі «Україна» міста Рівне відбулося нагородження переможців обласного конкурсу проєктів «Громада мрії».

Було подано 63 проєкти від громад Рівненщини.

Богдан Хлібович, голова міської ради старшокласників «Ватра», яка працює на базі Будинку дитячої та юнацької творчості, учень ЗОШ №5 25 вересня 2019 року представив свій проєкт «Місто сьогодення: Вараш».

За підсумками журі конкурсу проєкт «Місто сьогодення: Вараш» став переможцем обласного конкурсу «Громада мрії» та Рівненським Центром розвитку місцевого самоврядування було вручено запрошення на нагородження.

Богдан Хлібович отримав цінні нагороди та мав змогу поринути у безмежний світ кіно.

Вітаємо Богдана Хлібовича із перемогою. Бажаємо і надалі не зупинятися на досягнутому. Потрібно йти вперед, прагнути, досягати та втілювати всі ідеї в життя.