Гирьовики Вараша - чемпіони Європи!

17-20 жовтня в м.Ужгород проходив чемпіонат Європи з гирьового спорту за версією Всесвітньої федерації гирьового спорту.

Участь в даному чемпіонаті приймали 150 спортсменів з 13 країн світу. Змагалися у вправах двоборство, поштовх довгим циклом, ривок, марафон, естафета.

В складі збірної команди України виступали і спортсмени нашого міста – Васінський Роман та Левков Микола.

Роман Васінський виступав у двоборстві з гирями 32 кг, вагова категорія до 87 кг за результатами змагань виборов перше місце, з результатом поштовх - 65 р. та ривок -110 р.

Микола Левков виступав у двоборстві з гирями 24 кг, вагова категорія до 74 кг за результатами змагань виборов друге місце, з результатом поштовх - 93 р. та ривок -161 р.

В загальному підсумку збірна команда України виборола І місце, Італія – ІІ місце, Білорусія – ІІІ місце.