Вдалий виступ команди Вараша у чемпіонаті з шахів

14-15 грудня в Рівному відбувся обласний дитячий чемпіонат з шахів "Святий Миколай у кожну хату".

Біля двох сотень дітей змагались в 4-х вікових категоріях. Закінчення 2019 року для юних шахістів Вараша було вдалим. Учениця 2-А класу ЗОШ №1 м.Вараш Скібчик Софія розпочала відлік медалям найвищого ґатунку.

Лобанов Микита, учень 6-Д класу ЗОШ №1, став переможцем дитячого Кубка області серед дітей 2007 р.н. і молодших. Кравчук Ангеліна, учениця 5-А класу ЗОШ №1, здобула ІІ місце серед дівчат 2008 - 2010 р.н.

Команда в складі: Скібчик Софії, Міщука Павла, Осипенка Володимира та Антонюка Дмитра виборола ІІ місце у чемпіонаті Рівненської області 2019 року серед дітей 2011 р.н. і молодших.

Команда в складі: Лобанова Микити, Осипенка Максима, Горбенка Семена, Заруцького Максима та Печончика Романа також виборола ІІ місце у чемпіонаті Рівненської області 2019 року серед дітей 2006-2008 р.н.

Завдяки здобуткам та наполегливій праці всіх шахістів, команда міста Вараш вдруге поспіль третя серед кращих дитячих шахових команд року! Вітаємо чемпіонів та їхніх наставників!

Організаторами поїздки юних шахістів на турнір стали відділ у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради та федерація шахів міста Вараш.