Вифлеємський вогонь миру у Вараші

20 грудня 2019 року, перед початком засідання 38-ї позачергової сесії Вараської міської ради, пластуни зі станиці «Вараш» національної скаутської організації України «Пласт» передали міському голові Сергію Анощенку та громаді міста Вифлеємський вогонь миру.

Традиція передачі вогню перед Різдвяними святами сягає 1986 року. Спершу вогонь у Вифлеємі беруть австрійські скаути, які передають естафету далі. Так Вифлеємський вогонь миру, незважаючи на кордони, мандрує різними країнами, єднаючи усіх напередодні Різдва.

Керівник міського осередку пластової організації Сергій Коваленас привітав депутатів та побажав усім плідної роботи, злагоди та миру. До Різдва вараські пластуни планують передати вогонь миру в церкви, школи та лікарню.

Усі бажаючі зможуть запалити свічку від вогню миру впродовж дня у будівлі Вараської міської ради у холі І поверху.