Відзначили з нагоди Міжнародного жіночого дня

Напередодні Міжнародного жіночого дня міський голова Сергій Анощенко та керуючий справами виконавчого комітету Борис Бірук тепло привітали вараських жінок зі святом весни – 8 березня.

За плідну працю на благо громади міста, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди Міжнародного жіночого дня, грамотами та грошовими винагородами відзначили близько 30 жінок, представниць різних професійних галузей міста.

Щирими словами подяки та грошовими винагородами відзначили матерів військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули в зоні проведення АТО, Галину Борисівну Тарасюк та Ольгу Михайлівну Турик.

По завершенню офіційної частини заходу, талановиті артисти Заболоттівського будинку культури подарували присутнім свої творчі вітання та святковий настрій.