Обмежено роботу Центру надання адміністративних послуг

З метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, запобігання поширенню на території міста Вараш та села Заболоття коронавірусу COVID-19 та відповідно до розпорядження міського голови, обмежено роботу Центру надання адміністративних послуг.

Зокрема:

- призупиняється прийом громадян у четвер до 20.00 (в цей день ЦНАП працюватиме з 8.00 до 17.15);

- призупиняється прийом громадян з 13.00 до 14.00 у зв’язку з дезінфекцією приміщення;

- забороняється перебування більше 10 відвідувачів у приміщенні одночасно.

Попередній запис на прийом здійснюватиметься за телефоном 0673643746, а консультації щодо порядку та процедури отримання адміністративних послуг надаватимуться дистанційно.

Громадян без масок у приміщення Центру надання адміністративних послуг не допускатимуть, їм буде рекомендовано звернутись в інший день або отримати послугу дистанційно (у разі такої можливості).

Обслуговування громадян літнього віку, вагітних жінок та громадян з дітьми буде здійснюватися позачергово.