У Вараші проводять дезінфекцію доріг та тротуарів

Працівники КП «Благоустрій» Вараської міської ради проводять ретельну дезінфекцію доріг, тротуарів та громадських зупинок міста.

«Розпилюється цілком безпечна для людей і тварин спеціальна хлоровмісна речовина, яка забезпечує надійне змивання речовин з усіх поверхонь та не пошкоджує матеріали", - зазначає директор комунального підприємства Юрій Сергійчук.

Крім того, працівники КП «Благоустрій» продовжують працювати над щоденною дезінфекцією усіх об’єктів, що обслуговують. За допомогою спеціальних розпилювачів та дезінфікуючих засобів проводять знезаражування дитячих майданчиків, гойдалок, смітників, лавок та міських зупинок.

Проводити дезінфекційні роботи комунальники будуть до повного завершення карантину.