Юні вараські художники малювали свої заповітні мрії

Завершився онлайн-конкурс дитячих малюнків «Намалюю мрію», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей, який проходив з 25 травня по 4 червня на території Вараської міської об’єднаної територіальної громади.

Голосування тривало по 16 червня 2020 року.

Проведення конкурсу малюнків передбачало привернення уваги суспільства до дітей, їхніх бажань та мрій, розвиток дитячих ініціатив та творчого потенціалу. Конкурсні роботи оцінювалися кількістю вподобань під кожною фотографією малюнка.

Організатори конкурсу відділ у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради оцінювали роботи за такими критеріями:

- відповідність роботи тематиці онлайн-конкурсу; - втілення творчої ідеї та задуму автора;

- оригінальність;

- ступінь самостійності автора під час виконання роботи.

Переможцями конкурсу з найбільшою кількістю вподобань стали:

1. Дацюк Аня, 11 років, «Хочу на море».

2. Радчук Дарина, 10 років, «Мрію про поїздку на море».

3. Васильчук Аня, 5 років, «Навчитися їздити верхи».

4. Радчук Юлія, 7 років, «Мрію побачити море та дельфінів».

5. Ніколаєва Лєра, 11 років, «Мрію отримати своє авторське право».

6. Ковальчук Мілана, 6 років, «Кошик цукерок».

7. Трохимчук Аліна, 9 років, «Мрію про котиків».

8. Антонюк Аліна, 7 років, «Мріє про песика».

9. Тихонова Ангеліна, 12 років, «Фонтан бажань».

10. Годунок Влад, 11 років, «Мрію щоб карантин закінчився і ми з сім’єю поїхали в наші улюблені Карпати».

11. Кобринчук Катя, 11 років, «Мрію бути відомим художником».

12. Радчук Маша, 11 років, «Я мрію про безпечне життя тварин і рослин у світі».

13. Сусь Анастасія, 8 років, «Моя ванільно-шоколадна мрія – стати кондитером».

14. Семенюк Дарина, 9 років, «Моя мрія - мати сірого котика».

15. Радчук Катерина, 6 років, «Мрію про тепле літо і веселі канікули».

Кращими роботами, які оцінював відділ у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради, стали роботи:

- Федіни Діани, 14 років, «Моя мрія: мати рудого кота та нескінченне молоко».

- Савоніка Вови, 11 років, «Мрію написати гори з натури».

- Бунечко Надійки, 12 років, «Мрію з батьками поїхати на море».

- Вакульчука Назара, 11 років, «Хочу бути супергероєм».

- Дуць Варвари, 11 років, «Моя зелена мрія».

Переможці онлайн-конкурсу та виконавці кращих робіт будуть нагороджені призами від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту. Крім того, заохочувальні призи отримають усі діти, які брали участь у конкурсі.

Отримати призи можна за адресою: виконавчий комітет Вараської міської ради, майдан Незалежності, 1.

Для того, аби дотриматися усіх карантинних заходів та обмежень під час нагородження, прохання до учасників попередньо зателефонувати за номером: 2-39-25.

При собі обов’язково мати копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційного коду).

Виконавчий комітет Вараської міської ради висловлює щиру подяку всім учасникам конкурсу та бажає нових творчих успіхів у майбутньому!

Подивитися малюнки усіх учасників можна за посиланням: https://www.facebook.com/pg/varashrada.gov.ua/photos/?tab=album&album_id=177180890415971