Звіт про роботу спеціальної комісії

Звіт про роботу спеціальної комісії щодо виконання протиепідемічних заходів у Вараській міській ОТГ станом на 19 червня 2020 року.

На виконання протокольного доручення № 25 від 16 червня 2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в місті Вараш, відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради інформує.

З метою запобігання поширення на території Вараської міської ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19, відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради спільно з працівниками Вараського відділу поліції ГУ НП в Рівненській області, Володимирецького регіонального управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, 17 червня 2020 року провели перевірку щодо виконання постанов Головного державного санітарного лікаря України і з організації протиепідемічних заходів при здійсненні відповідних видів діяльності в супермаркетах, магазинах, ринках, перукарнях та закладах громадського харчування.

Комісією була проведена роз’яснювальна робота для керівників та персоналу супермаркетів, магазинів, ринків, перукарень та закладів громадського харчування, стосовно необхідності дотримання усіх карантинних заходів з метою недопущення поширення на території міста гострого респіраторного захворювання COVID-19.

Зазначаємо, що комісія перевіряла наявність у персоналу та відвідувачів супермаркетів, магазинів, ринків, перукарень та закладів громадського харчування засобів індивідуального захисту (масок, рукавичок), дотримання соціальної дистанції, наявності дезінфікуючих засобів для обробки рук, поверхонь і меблів.

Було зроблено акцент на необхідності здійснювати вологе прибирання вищезазначених закладів сертифікованими миючими засобами кожні дві години, а також проведення температурного скринінгу для усіх працівників.

На території Вараської міської ОТГ керівниками перевірених закладів виконуються усі необхідні карантинні заходи щодо недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 та поширенню захворюваності серед працівників: ФОП Коновальчук І. В., відділ «Остання пара», ТЦ «Оранж Плаза»; ФОП Іллінець Я. А., відділ «Центр-Плюс», ТЦ «Оранж Плаза»; ФОП Батанова З. А., літня тераса «У Зосі»; ФОП Болтаєв Б. Б., магазин «Шок», ТЦ «Оранж Плаза»; ФОП Минюк Р. Ю., «Бар-7», ТЦ «Оранж Плаза»; ФОП Євчук Т. М., магазин «Панорама», ТЦ «Оранж Плаза»; ФОП Чайка Н. Я., магазин «Каприз», ТЦ «Оранж Плаза»; ФОП Воробей І. М., магазин «Парфум-Бар», ТЦ «Оранж Плаза»; Генеральний директор Майданова О. М., «Еко Маркет», ТЦ «Оранж Плаза»; ФОП Радчук Л. В., перукарня «Лілі-Лайн»; ФОП Дейнека М. П., ресторан «Маєток»; ФОП Сернюк Л. В., магазин «Фрукти овочі», ринок Північний; ФОП Цьомах Т. Г., магазин «Дари природи», ринок Північний; ФОП Доморецька О. В., магазин «Дитячий одяг», ринок Північний; ФОП Шостак О. А., «Взуття» відділ №3, ТЦ «Гранд Базар»; ФОП Остапович С. І., «Одяг жіночий» відділ №2, ТЦ «Гранд Базар»; «Нова Пошта» відділення №3, вулиця Ринкова, 5, ТОВ «Нова Пошта»; Магазин «Чай Кава» ринок Південний (павільйон №37); ФОП Собчук А. Ю., магазин «Свіже м'ясо», ринок Південний (павільйон №32); ФОП Завізіон О. І., кафе «Драйв» район ринку Південний; ФОП Ільчишин О. М., магазин «Тростянецькі ковбаси» МПП «Ринок»(павільйон №1); ФОП Гребень І. А., магазин «Маркет сиру» МПП «Ринок»; ФОП Саїдов М.,, Магазин овочів і фруктів МПП «Ринок»; ФОП Тиха Н. Ф., магазин «Агропромгрупа Пан Курчак», МПП «Ринок»; ФОП Левчик Л. Т., магазин «Товари з Білорусії», МПП «Ринок» (павільйон №316); ФОП Пашко Т. І., Магазин «Океан» МПП «Ринок»(павільйон №315); ФОП Смолярчук В. М., магазин «Делікатесні ковбаси» МПП «Ринок» (павільйон №343); ФОП Козяревич А. С., магазин «Світ чаю» МПП «Ринок» (павільйон №346); ФОП Мифанік Г. О., магазин «Взуття» МПП «Ринок» (павільйон №21); ФОП Кобець А. В., магазин «Спорт Style» МПП «Ринок» (павільйон №28); Супермаркет «Вопак», вулиця Енергетиків, 19, ТзОВ «ГІППО»; ФОП Чечєнєв В. А., магазин «Економ Клас», вулиця Енергетиків, 21; Супермаркет «АТБ», мікрорайон Будівельників, 49, ТОВ «АТБ Маркет»; ФОП Чайка Н. Я., магазин «Світ взуття» мікрорайон Будівельників, 48; ТОВ «РУШ», магазин «EVA», мікрорайон Будівельників,48; ФОП Бабік Т. А., Перукарня (Громадський Центр), мікрорайон Будівельників, 73/1; ФОП Стецюк В. А., магазин «Супер Секонд-хенд», мікрорайон Будівельників, 71; ФОП Журба О. О., піцерія «Тоскана», мікрорайон Будівельників, 1а.