Перевіряли дотримання протиепідемічних заходів

Спеціальною комісією у складі представників відділу муніципальної поліції виконавчого комітету, Вараського відділу поліції та Володимирецького районного управління ГУ Держпродспоживслужби 22 червня 2020 року проведено черговий рейд-перевірку щодо дотримання профілактичних та протиепідемічних заходів із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 в закладах торгівлі, супермаркетах та закладах громадського харчування під час карантину.

Членами комісії перевірялись наявність:

- пам’яток щодо профілактики коронавірусної інфекції та обізнаність працівників;

- засобів дезінфекції та особистої гігієни;

- графіку частоти прибирань;

- організацію вологого прибирання та дезінфекція приміщень;

- відмаркованого прибирального інвентарю.

Також членами комісії перевірялась організація контролю стану здоров’я співробітників та чи здійснюється самоізоляція працівників з ознаками захворювання.

Основними порушеннями були:

- відсутність інструкції по використанню засобів дезінфекції;

- при вході відсутні ємкості для використаних засобів індивідуального захисту;

- відсутність пам’яток щодо профілактики коронавірусної інфекції.

За недотримання рекомендацій щодо виконання правил карантину – відповідальні особи будуть притягнені до адміністративної відповідальності.

Відповідно до рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС, такі рейди комісія проводитиме регулярно.