Спеціальною комісією перевірено МПП «Ринок»

На виконання протокольного доручення №25 від 16 червня 2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в місті Вараш, відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради інформує.

З метою запобігання поширення на території Вараської міської ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19, відділом муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради спільно з працівниками Вараського відділу поліції ГУ НП в Рівненській області, Володимирецького регіонального управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, 01 та 06 серпня 2020 року було проведено перевірку щодо виконання постанов Головного державного санітарного лікаря України із організації протиепідемічних заходів при здійсненні відповідних видів діяльності в супермаркетах, магазинах, ринках, закладах громадського харчування.

Комісією було перевірено МПП «Ринок», заклади громадського харчування, а також об’єкти торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами.

Спеціальна комісія звертає увагу суб’єктів господарювання на неухильне дотримання працівниками та відвідувачами закладів вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних вимог на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

01 серпня 2020 року:

МПП «Ринок», вулиця Енергетиків,3.

06 серпня 2020 року:

1. Магазин «Альтаїр», вулиця Соборна р-н заправки «Журавлина»;

2. Магазин «Економ Клас», вулиця Енергетиків, 21;

3. Супермаркет «АТБ», мікрорайон Вараш, 18А;

4. Супермаркет «АТБ», мікрорайон Будівельників, 49;

5. Кафе «Катана», вулиця Лісова;

6. Кав’ярня «Кавовар», проспект Т. Шевченка, 1;

7. Магазин «Орхідея», проспект Т. Шевченка, 16;

8. Магазин «Ватсонс», проспект Т. Шевченка, 11.