Перші рішення новообраної ради

05 листопада 2020 року в сесійній залі під головуванням новообраного міського голови Олександра Мензула відбулася  позачергова друга сесія Вараської міської ради восьмого скликання.

Депутатський корпус розпочав свою роботу традиційно з розгляду депутатських запитів та звернень, які були підтримані та відразу направлені до виконання.

Під час засідання Олександр Мензул повідомив присутніх про те, що у міській раді створені три фракції: «ПРОпозиція», «Європейська солідарність» та «Голос».

В результаті злагодженої роботи депутатів міської ради було прийнято дуже важливе рішення для нашої територіальної громади – це  затвердження передавального акту та  створення комунального некомерційного підприємства «Вараська багатопрофільна лікарня».

Окрім того, місцеві обранці звернулись до міського голови Олександра Мензула з проханням дати ще часу на довивчення проєкту рішення «Про затвердження антикорупційної програми Вараської міської ради».

В роботі  першого засідання позачергової другої сесії було оголошено перерву до 10 години 10 листопада 2020 року.