У Вараші планують створити ПЛР-лабораторію

12 листопада відбулася нарада при міському голові Олександру Мензулу з питань створення ПЛР-лабораторії на базі комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Вараська багатопрофільна лікарня». В нараді взяли участь проектанти будівельної організації, працівники ВП «Рівненська АЕС» та КНП ВМР «Вараська багатопрофільна лікарня».

Учасники наради обговорили шляхи вирішення даного питання. За результатами наради медикам було дано завдання визначитись з переліком необхідного обладнання для майбутньої лабораторії, ремонтних робіт та підготовки кадрів.

Оскільки, ініціатором створення ПЛР-лабораторії виступила адміністрація ВП «Рівненська АЕС», основне фінансування (закупівля обладнання) планується провести за рахунок коштів ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом». Облаштування приміщення під лабораторію планується провести за рахунок коштів міської громади.