«Гуманітарна» комісія напередодні сесії розглянула ряд проєктів рішень

14 грудня 2020 року своє засідання провели депутати постійної депутатської комісії з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної політики та спорту (голова Яна Горегляд).

Серед запрошених були начальник управління освіти Олена Корень, заступник начальника відділу сімї, молоді та спорту Анатолій Шкабура.

На порядок денний винесено 6 проєктів рішень та лист-звернення громадської організації «ЮНІТІ» щодо можливості виділення фінансування на 2021 рік у змаганнях з флорболу, лист відділу культури та туризму.

Члени комісії розглянули, підтримали, надали відповідні зауваження та рекомендували винести на розгляд сесії наступні питання:

• «Про внесення змін до рішення Вараської міської ради від 09.06.2017 № 759 «Про затвердження структури виконавчих органів Вараської міської ради, загальної чисельності працівників апарату управління» проєкт рішення №40  від  07.12.2020 р.
  • «Про затвердження програми розвитку культури та туризму на 2021-2025 роки» проєкт рішення №2040  від 29.10.2020 р.
  • «Про реорганізацію комунальної установи «Кузнецовський міський методичний кабінет закладів освіти» Кузнецовської міської ради шляхом перетворення у Вараський центр професійного розвитку педагогічних працівників Вараської міської ради» проєкт рішення №43  від  08.12.2020 р.
  • «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вараської міської територіальної громади на 2021 рік» проєкт рішення №58  від  14.12.2020 р.

Проєкт рішення «Про розгляд програми розвитку української мови, української мови, української культури та історичної свідомості громадян у Вараській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки» за пропозицією начальника управління освіти Олени Корень залишили на доопрацювання.

З Програми розвитку фізичної культури і спорту Вараської міської територіальної громади на 2021 -2025 роки вилучили пункт про створення Муніципального спортивного клубу, оскільки питання потребує уточнення.

Також підтримали фінансування на 2021 рік у змаганнях з флорболу.