Мешканка Вараша відзначила 100-ій ювілей

20 грудня свій 100-й день народження відзначила мешканка Вараша Панченко Тетяна Іванівна.

100 – це вік, який дарується не кожному. Таку подію можна назвати видатною в житті не тільки ювілярів, але і всієї громади. Адже ці люди є очевидцями багатьох історичних подій, носіями  традицій та глибокої життєвої мудрості.

Зі словами привітань, побажань міцного здоров’я, радості та миру до ювілярки завітали міський голова Олександр Мензул, депутат Вараської міської ради Вікторія Данилко, кореспонденти каналу «Енергоатом».

Коли позаду 100 років життя, важко описати його кількома реченнями, бо воно – як книжка, яку гортати б і гортати, читати б і читати. Найбільший секрет  довголіття Тетяни Іванівни, мабуть, у доброму серці та любові, яку ця неймовірна жінка, незважаючи на непростий життєвий шлях, й досі щиро дарує оточуючим.

Бажаємо ювілярці міцного здоров'я, бадьорості духу та родинного тепла. Нехай кожен день буде наповнений щастям, радістю, приємними і теплими моментами.

З ювілеєм!