Депутатські комісії обговорили ряд важливих питань

21 грудня 2020 року відбулося засідання постійної депутатської  комісії з питань земельних відносин, містобудування та екології (голова Віра Литвин), 22 грудня - комісії з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (голова Олександр Дерев'янчук), комісії з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної політики та спорту (голова Яна Горегляд), а 23 грудня своє засідання провела  комісія з питань соціального захисту та охорони здоров’я (голова Віталій Лисак).

Основними питаннями, які пропонувалося на розгляд депутатів був проєкт рішення «Про бюджет Вараської міської територіальної громади на 2021 рік» та Програма економічного і соціального розвитку Вараської міської територіальної громади на 2021 рік». Начальник фінансового управління Валентина Тацюк та начальник відділу економіки Ірина Барабух під час розгляду даних проєктів рішень надали фаховий коментар.

Онлайн трансляція засідання земельної комісії:

Регламентна комісія обрала заступника голови комісії. Ним стала депутат від ПП «Пропозиція» Катерина Пікусь. Під час обговорення проекту рішення «Про Положення про  помічника-консультанта депутата Вараської міської ради» виникла дискусія щодо окремих пунктів, для роз’яснень члени комісії залучили  заступника начальника юридичного відділу Олесю Кравчук.

Онлайн трансляція засідання комісії з питань соціального захисту та охорони здоров’я: