За досвідом до Мукачева

Делегація Вараської територіальної громади перебуває з робочим візитом у Мукачеві.

Мета поїздки – обмін досвідом в управлінні та забезпеченні діяльності громад.

Вараський міський голова, секретар міської ради, заступник міського голови, управлінці, фінансисти, медики, працівники ЦНАПу, комунальники та програмісти вивчають шляхи реалізації у Вараші проєкту програми «Розумна громада».

На початку зустрічі Мукачівський міський голова Андрій Балога  розповів про діючі міські програми, діяльність ЦНАПУ, цифровізацію громади, зокрема єдину електронну систему документообігу, в якій працюють всі населені пункти Мукачівської громади. Згодом делегація поділилася на групи по напрямках: медичний, фінансово-економічний, робота ЦНАПу та інші. Протягом дня вони спостерігатимуть за роботою органів виконавчої влади Мукачева.

Фото та відео матеріали  Мукачівської міської ради