Розглянули низку питань на засіданні виконкому

Сьогодні, 20 січня, міський голова провів перше в новому році засідання виконавчого комітету. 

Всього розглянули 15 питань. Зокрема, затвердили склад спостережної комісії, Положення та склад комісії з найменування та перейменування мікрорайонів, вулиць, провулків, площ, скверів та інших об’єктів на території Вараської міської територіальної громади, Положення комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Для ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» погодили інвестиційні програми у сфері теплопостачання (крім діяльності з виробництва теплової енергії) та у сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2021 рік.                                                           

Після розгляду питань, Олександр Мензул проінформував членів виконавчого комітету про аварійні роботи, які на вихідних ліквідовували працівники КМКП.

«Вже готовий проєкт розпорядження про створення робочої групи з питань оцінки технічного стану мереж теплопостачання, водопостачання та водовідведення міста Вараш. До весни плануємо здійснити аналіз стану мереж та скласти детальний графік ремонтних робіт по системі тепло-водопостачання міста, щоб із закінченням опалювального сезону ці роботи можна було починати. Звичайно, що весь об’єм робіт може бути зроблено не менш, як за п’ять років. Будемо шукати кошти на інвестиційну програму по модернізації систем теплопостачання, водопостачання і водовідведення міста. Це непросто зробити, але вкрай потрібно» - резюмував міський голова.