Розпорядники бюджетних коштів прозвітували депутатській комісії

Депутати активно готуються до сесії: вивчають та обговорюють проєкти рішень, які включені до порядку денного на 24 лютого.

Так, 18 лютого своє засідання провела постійна депутатська комісія з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної комісії (голова Юрій Кравець). За 4,5 год розглянули 22 питання порядку денного.

Депутати заслухали звіт розпорядників бюджетних коштів про виконання бюджету за 2020 рік та про потреби на 2021 рік. Звітували управління освіти, відділ культури, управління праці, УКБ, КП «Благоустрій».

Начальник фінансового управління Валентина Тацюк представила річний звіт про виконання бюджету Вараської міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік. Зокрема, загальний  обсяг надходжень до бюджету міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік склав 634 956,2 тис. грн. Виконання розпису доходів загального фонду (без офіційних трансфертів) бюджету забезпечено на 103,6 відсотка, тобто при плані 492 354,7 тис. грн фактично надійшло 510 228,6 тис. грн. Обсяг офіційних трансфертів від органів державного управління до загального фонду бюджету територіальної громади склав 106 473,9 тис. грн. Надходження до спеціального фонду бюджету (без офіційних трансфертів) склали 18 105,2 тис. грн, в тому числі бюджет розвитку – 1 245,3 тис. грн.

Комісія підтримала Програму реалізації природоохоронних заходів Вараської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Проголосували й за схвалення змін до міської програми «Безпечне місто» на 2019-2023 роки, які передбачають реконструкцію системи відеоспостереження та створення належних умов для діяльності поліцейських офіцерів громади.

Затвердили графік засідань – кожен третій четвер місяця.

Онлайн-трансляція: