На «Дні депутата» готувалися до сесії

22 лютого в малій залі засідань, під головуванням міського голови Олександра Мензула, депутати розглянули питання порядку денного, який пропонується на сесію.

Окрім 67 питань, затверджених розпорядженням міського голови «Про скликання шостої сесії Вараської міської ради восьмого скликання», запропоновано ще 18 додаткових проєктів рішень.

Це, зокрема, проєкти про ініціювання створення «Асоціації громад зон спостереження АЕС», внесення змін до програм «Безпечне місто», «Розумна громада», «Здоров’я», комплексної програми благоустрою та розвитку комунального господарства, цільової фінансової підтримки КМКП, програми розвитку цивільного захисту, комплексної програми енергоефективності.

Управління освіти виносить проєкти змін до установчих документів навчальних закладів приєднаних сіл. Статути шкіл приводять до вимог чинного законодавства України. В Собіщицях, Сопачеві, Більській Волі, Мульчицях пропонують утворити ліцеї, в Озерцях – гімназію, в Рудці та Старій Рафалівці – заклади середньої освіти.

Онлайн-трансляція: