Кращі спортсмени міста отримають стипендії міського голови

1 березня 2021 року відбулося засідання комісії з розгляду кандидатур для призначення стипендії міського голови провідним спортсменам міста Вараш та їх тренерам.

Кандидатури для відзначення подали дитячо-юнацька спортивна школа Вараської міської ради, комплексна ДЮСШ ВП РАЕС та спортивний комплекс ВП "Рівненська АЕС".

Після  обговорення усіх запропонованих кандидатур, члени комісії визначили тих спортсменів та тренерів, які отримуватимуть щомісячні стипендії міського голови за досягнення 2020 року. За підсумками засідання комісії, буде підготовлене відповідне розпорядження міського голови.

Нагадаємо, що рішенням Вараської міської ради № 1375 «Про затвердження положення про стипендії міського голови провідним спортсменам м.Вараш та їх тренерам і порядок її призначення», вперше в місті започатковано виплату стипендій міського голови за спортивні досягнення на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.